Партнери

Сучасний ринок праці диктує свої умови: якість професійно-практичної підготовки кваліфікованого робітника повинна відповідати на тільки вимогам освітніх стандартів, але й потребам суспільства  і замовників  робітничих кадрів. Необхідно адаптуватися не лише до вимог часу та інноваційних технологій, але й до стратегічних напрямків розвитку регіонів. Наші партнери повинні бути впевнені, що ліцей підготує потрібних їм кваліфікованих робітників, які обізнані у сучасних виробничих технологіях. Тому основне завдання ДПТНЗ «Куликівський професійний аграрний ліцей» – ефективна співпраця з підприємствами-замовниками кваліфікованих робітників.

Основними замовниками робітничих кадрів є підприємства:

СФГ «Колос» смт. Куликівка, СТОВ «Смолянка-АГРО» с. Смолянка, ПП «Куликівські аграрні інвестиції», СТОВ «Полісся» смт. Куликівка, СТОВ «Сіверське» с. Дрімайлівка, ПрАТ «Куликівське молоко», СТОВ «Віра» с. Вихвостів Городнянського райому,  РАЙСТ смт. Куликівка, СТОВ «Дружба-Нова»

Співпраця з цими підприємствами дає можливість активно використовувати виробничі потужності підприємства, організовувати виробничу практику, запроваджувати нові технології навчання.

«Колос»

Директор СФГ «Колос» смт. Куликівка

 

Учні ліцею на виробничій практиці в СФГ «Колос»
Учні ліцею на виробничій практиці в СФГ «Колос»
Учні ліцею на виробничій практиці в СФГ «Колос»

«Смолянка-Агро»

ПП «СМОЛЯНКА-АГРО»

Приватне підприємство «Смолянка – Агро» с. Смолянка, директор – Тищенко Анатолій Михайлович, займається виробництвом продукції тваринництва та рослинництва.

На території Смолянської сільської ради орендує 1720,05 га сільськогосподарських угідь.

Під урожай 2014 року господарством посіяно 2378 га сільськогосподарських культур.

Підприємством постійно оновлюється машинно-тракторний парк сучасною енергозберігаючою технікою, яка відповідає вимогам сьогодення.

«Сіверське»

ТОВ «СІВЕРСЬКЕ»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Сіверське» (в.о.директора – Ващенко Володимир Васильович) займається розвитком галузі рослинництва, тваринництва. Основний напрямок тваринництва – молочне скотарство. На території району (Дрімайлівська, Вересоцька та Хибалівська сільські ради) господарство орендує 4708,54 га сільськогосподарських угідь.

Під урожай 2014 року господарством посіяно 4323 га сіль-ськогосподарських культур. У структурі посівних площ 85 відсотків займає кукурудза на зерно. Застосування інтенсивних технологій дає можливість підприємству постійно збільшувати валові збори зернових культур.

З площі 438 га озимої пшениці підприємством зібрано 2057 тонн збіжжя, урожайність 46,9 ц/га.

«Полісся»

ТОВ «ПОЛІССЯ»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Полісся» (директор – В’ялий Олександр Володимирович) займається як рослинництвом (вирощування зернових, зернобобових та технічних культур), так і тваринництвом.

На території району (Куликівська селищна, Вершиново-Муравійська, Горбівська сільські ради) господарство орендує 3444 гектари сільськогосподарських угідь.

Чисельність поголів’я великої рогатої худоби у господарстві – 424 одиниці, у тому числі 226 голів корів. Під урожай 2014 року господарством посіяно 2402 га сільськогосподарських культур. Зібрані посіви озимої пшениці на площі 396 га дали господарству 1518 тонн збіжжя при середній врожайності 38,2 ц /га.

Приватне підприємство «Куликівські аграрні інвестиції» займається рослинництвом. На території Дроздівської та Орлівської сільських рад орендує 3399,57га сільськогосподарських угідь.

За два роки проведено повністю оновлення машинного тракторного парку підприємства.

«Куликівське молоко»

ПРаТ «Куликівське молоко»

Адреса: Чернігівська обл., пгт.Куликівка, вул. 8-го Березня, 18-А
Вебсайт: http://www.kulykivka.com.ua/, https://www.facebook.com//kulykivka/
Емейл: admin@kulykivka.com.ua
Телефони: +38 (04643) 2-15-35 (факс), +38 (04643) 2-22-26, +38 (067) 460-49-90
КатегоріяМолокопродукція
Новітня історія заводу бере свій початок 1999 року після заснування акціонерного товариства “Куликівське молоко”.

В жовтні 2000 року на підприємстві запускається оновлене виробництво сухого знежиреного молока та вершків, а в 2006 році вводиться в експлуатацію лінія з виробництва незбираного молока та цільномолочної продукції. Саме з цього моменту продукіця під брендом “Куликівка” з’являється на прилавках магазинів.

В процесі сталого розширення в 2011 році асортимент продукції, що виробляється поповнюється сирами твердими, а згодом і кисломолочними. На даний момент підприємство є одним з лідерів на ринку виробництва молочних продуктів, якість яких гарантована багаторічним досвідом та традиціями.