Історія ліцею

Довідка про історію виникнення Куликівського ПАЛ

У 1983 році відкрито Куликівське ССПТУ №21 (сільське середнє професійно-технічне училище). У зв’язку з реорганізацією нумерації сільськогосподарських училищ країни у 1984 році воно було перейменовано у Куликівське СПТУ №30.
Зручне розташування райцентру, гарні умови навчання і проживання сприяли популярності училища в області. За час свого існування навчальний заклад підготував кадри з багатьох цікавих і дуже потрібних професій, зокрема, машиніст холодильних установок, лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу, наладчик машин мукомельних круп’яних і комбікормових цехів, електрозварювальник, бухгалтер, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії “А”, “В”, “С”, слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів категорії “С”; слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії “С”; обліковець (реєстрація бухгалтерських даних); електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів категорії “С”, кухар. Училище має ліцензії на професії будівельника та продавця.

Згідно наказу №195 МОН України від 4 серпня 2006 року училище перейменовано в державний професійно-технічний навчальний заклад “Куликівський професійний аграрний ліцей”.

В ліцеї створена належна матеріальна база, існує великий потенціал техніки, яка знаходиться в технічно-справному стані (20 тракторів різних марок від потужних Т-150, К-700 до МТЗ, ЮМЗ, Т-40). Є гарні умови для занять мистецтвом, спортом, працюють гуртки художньої самодіяльності та спортивної секції. Педагогічні працівники ліцею та учні беруть активну участь в обласних конкурсах позаурочної зайнятості та змістовного дозвілля молоді і є його постійними переможцями.

А все починалося з …