День відкритих дверей

21 травня у Куликівському ПАЛ відбувся День відкритих дверей «Мій ліцей – моя гордість».
У ліцей завітали учні Куликівської ЗЗСО, освітніх закладів району та області. Із словами найкращих побажань до гостей звернулась заступник директора Галина Михайлівна Єрко. Про професії, які можна здобути в навчальному закладі їх важливість та затребуваність на ринку праці розповіла заступник директора Надія Олексіївна Івашко.
Тему зустрічі «На порозі професійного вибору», а саме три чинники «Хочу. Можу. Буду», які потрібно враховувати при виборі професії, розкрила фахівець Куликівської районної філії ЧОЦЗ Тетяна Михайлівна Шестерікова. Учні за допомогою тесту, який запропонувала Тетяна Михайлівна, змогли дізнатися як їх тип характеру пов’язаний з вибором професії.
На навчальні майданчики трактористів та кухарів гостей супроводжували: старший майстер Віктор Дмитрович Коляда та майстер виробничого навчання Валентина Вікторівна Гринченко, яка підготувала майстер клас по розмальовуванню імбирних пряників оригінальним способом, назва якому – айсінг, що являє собою цукрово-білкову малювальну масу, яка використовується для прикрас тортів і інших кондитерських виробів. Тут кожен бажаючий міг проявити свій талант та здібності.
Спортивні ігри та змагання в День відкритих дверей організували: викладач фізичного виховання Анатолій Миколайович Трутень та керівник шашково-шахового гуртка Микола Порфирович Чава. Гості могли повболівати за команди ліцею з волейболу, пограти в шашки та шахи, спробувати себе в настільному тенісі.
Проводжали гостей, як завжди, гарною піснею, яку виконали учасниці співочого гуртка під керівництво Миколи Дмировича Шуби.

Залишити коментар