День СМІХОТЕРАПІЇ (ФОТО)

7 квітня – Всесвітній день здоров’я. До цієї дати в Куликівському ПАЛ було організовано День СМІХОТЕРАПІЇ, бо світ сміху – особливий світ. Це світ, у якому навіть ваші зажурені очі раптом починають сміятись. Це один із найсильніших захисників нашого організму від негативної дії стресу, а отже і від багатьох тілесних недуг. А в тому, що наші хлопці багато сміються та мають міць у тілі довели змагання з пауерліфтингу, які відбулися в рамках ХХХVІ обласної Спартакіади серед учнів ПТНЗ 4 квітня. Почесні грамоти та медалі за призові місця юним спортсменам вручив тренер команди Анатолій Миколайович Трутень.
Година здорового сміху «Здоровий сміх продовжує життя » звеселила всіх присутніх в актовому залі. Кожна навчальна група підготувала свій неперевершений гумористичний номер. Виступи супроводжувалися влучними презентаціями та піснями у виконанні учасників вокального гуртка.
День СМІХОТЕРАПІЇ з актового залу перекочував до фойє навчального корпусу, де психологом Іриною Василівною Мартиненко було підготовлено наступні заходи: відео-карусель (перегляд смішних та позитивних відео під час кожної перерви), інформування учнів на тему: «Сміх – запорука краси та здоров’я », «Чому потрібно сміятися щодня?», «Чому сміх корисний для здоров’я?», акцію «Поділися посмішкою з ближнім», загальноліцейну групову творчу роботу «Малюймо разом, малюймо з позитивом» (шаржі на своїх однолітків та навчальну групу).
І пам’ятайте: «Лише сімнадцять м’язів потрібно напружити, аби усміхнутися, і цілих сорок три — щоб насупитися. Тож посміхайся щодня, адже це так легко і приємно!»

Arrow
Arrow
PlayPause
ArrowArrow
Slider

Залишити коментар