Відкриття історичної декади «Відродження нації»

Вшановуючи події доби Української революції 1917-1921 року в Куликівському ПАЛ 22 січня на загальноліцейній лінійці було оголошено відкриття історичної декади «Відродження нації» з переглядом відеоролика «Злука. День Соборності».

Сто років тому – 22 січня 1919 року на Софіївському майдані в Києві в урочистій атмосфері відбулося проголошення Акта злуки, ухвалення цього документа означало об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в єдину незалежну державу. Цій події була присвячена година спілкування «Разом з власної волі з 1919 року», яку підготували та провели викладачі історії: Тамара Степанівна Мороз та Микола Іванович Гломозда.
З цікавістю учні переглянули та обговорили відеоролик «Акт злуки УНР і ЗУНР», прослухали вірші та пісню «Червона калина».
З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності активом бібліотеки презентовано книжкову виставку – екскурс «Духовні провідники, громадські діячі, правозахисники Незалежної України».

Залишити коментар