Відбулась зустріч колективу ліцею з М.А. Конопацьким, начальником Управління освіти і науки Чернігівської ОДА

15.01.2019 року в ДПТНЗ «Куликівський професійний аграрний ліцей» відбулась зустріч колективу навчального закладу з Миколою Анатолійовичем Конопацьким, начальником Управління освіти і науки Чернігівської обласної адміністрації з питань розвитку системи професійної (професійно-технічної) освіти.

Микола Анатолійович розповів про реформу в українській освіті (НУШ) та про майбутнє профтехосвіти зокрема. Нова українська школа – це не просто назва реформи загальної середньої освіти, яку зараз забезпечує Міністерство освіти і науки спільно із сотнями вчителів та управлінців освіти всієї країни.

Нова українська школа – це школа, до якої приємно ходити учням, де прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, бути відповідальними громадянами, це освіта нових сенсів, дитиноцентризму, поваги до кожної людини, практикоорієнтована, безпечна і дружня до дитини.

 Варто зазначити, що вперше освітню реформу підтримано значним державним фінансовим ресурсом, в тому числі на засадах співфінансування з місцевими бюджетами.

Також Микола Конопацький акцентував на створенні ефективної освітньої мережі, яка максимально буде враховувати географічні особливості, але головне – забезпечувати надання якісної освіти всім дітям.

Залишити коментар