Стартував фестиваль-конкурс самодіяльної творчості

31 жовтня у ліцеї стартував фестиваль-конкурс самодіяльної творчості «Україно, співаймо разом» під гаслом «Мужність – творить перемогу, єдність – творить непереможених» в рамках інтелектуально-мистецького комплексу «Козацькі забави» внутрішньоліцейного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в номінації «Творчо-мистецький звіт «Ватра»».
Першими свою патріотично піднесену літературно-музичну композицію «Волі народної дзвін», яка присвячена битві під Крутами, на розсуд глядачів представили класний керівник Тамара Степанівна Мороз та її талановиті учениці групи К-172.
Перегорнуто одну із трагічних сторінок історії України. Саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.
Їх було триста – студенти та гімназисти. Проти них були тисячі – солдати, фронтовики та матроси більшовицької армії. Нерівний бій. Бій під Крутами, який на декілька днів віддалив захоплення Києва. Втрати сягали: до 250 юнаків, одна рота (до 30 людей) студентів і 10 старшин.
Бойовий наказ наша молодь виконала.

Залишити коментар