Шашково-шахові змагання у Куликівському ПАЛ

Зосередженість та увага панували 23 жовтня на шашково-шахових змаганнях в Куликівському ПАЛ, які для юнаків та дівчат організував керівник гуртка «Дебют» Микола Порфирович Чава.

Зверніть увагу: в будь-який спортивній грі, в яку ви граєте , теж є правила. Але до чого там призводить порушення правил? До якогось покарання, штрафу. А в шахах порушення правил тягне за собою зупинку гри. Значить, саме поняття “правила” в шахах набагато важливіше, ніж в більшості ігор. Якщо ж тепер ми згадаємо про комп’ютерний світ, то побачимо там аналогічну ситуацію: порушення правил призводить до зупинки роботи комп’ютера. Вражаюче, що шахи свою близькість з комп’ютером доводять навіть своєї першоосновою, своєю природою! Сучасна людина живе в світі високих технологій, і будь-яке порушення правил тут неприпустимо. Здавалося б, шахам вже не одна тисяча років, але вони з точки зору формування моралі вписуються в сучасне життя мало не ідеально! Тому Микола Порфирович приділяє велику увагу цьому періоду – періоду засвоєння шахових правил.
Більш того, шахи корисні і з медичної точки зору. Якщо ви непосидючий учень, не можете зосередитися, то після занять в гуртку ви поступово позбавитесь від цих недоліків. Доречно згадати знамениту фразу Олександра Альохіна: «За допомогою шахів я виховав свій характер».
Отож результати змагань в особистому заліку серед учнів, які постійно грають у шахи та шашки.
Серед дівчат:
І місце – Паньковська Катерина гр. К-163
ІІ місце – Лесенко Діана гр. К-163
ІІІ місце – Більшевич Олена гр. К-172
Серед хлопців:
І місце – Романюк Богдан гр. Т-181
ІІ місце -Чернюк Ігор гр. Т-181
ІІІ місце -Штаненко Володимир гр. Т-181
У командному заліку перемогу здобули:
серед дівчат І місце – гр. К -163
ІІ місце – гр. К-172
ІІІ місце – гр. К-183
серед хлопців І місце – гр. Т-181
ІІ місце – гр. Т-161
ІІІ місце- гр. Т-162
ІV місце – гр. С-183

Залишити коментар