17 травня – Всесвітній День вишиванки

Блакитнооке небо посміхнулося сонячним промінням, щоб вкотре підкреслити тендітну красу, різнобарв’я і неповторність вишитого полотна у Куликівському професійному аграрному ліцеї. Всесвітній День вишиванки у навчальному закладі вже став доброю традицією і кожного року стає особливим днем у житті колективу.Аукціоном талантів пісенної творчості «Вишиванка-вишиваночка» розпочався День вишиванки у ліцеї. А за лаштунками поетичних рядків і української пісні готувався фестиваль професійної майстерності «Майстерність рук – майстерність серця» і вже наприкінці першого уроку неможливо було встояти перед ароматом смаколиків, які буквально «розмели» під час виставки-продажу «Солодка вишиванка».
Фото-акція «Стоп. У кадрі вишиванка» вкотре стала підтвердженням, що на обличчі мимоволі з’являється посмішка і гарантований гарний настрій всіх, хто вдягає вишиванку і хто отримав нагоду помилуватися витонченими орнаментами, в яких закодоване щастя.
Продовжився День вишиванки участю лідерів учнівського самоврядування у районній святковій програмі «Вишиванка – твій генетичний код».
«Вишиванка єднає нас» – саме під таким гаслом пройшов цікавий, насичений і незабутній день – Всесвітній День вишиванки.

Arrow
Arrow
PlayPause
ArrowArrow
Slider

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *