26 квітня – День Чорнобильської трагедії

26 квітня 2018 року громадськість Куликівки (ліквідатори аварії на ЧАЕС, очільники району та ОТГ, керівники установ та організацій, учні і працівники Куликівського професійного аграрного ліцею та Куликівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, жителі селища) вшанувала 32-гі роковини від дня аварії на ЧАЕС.
Мітинг-реквієм вкотре нагадав про те, що варто цінувати кожну мить свого життя. Адже одного дня, а саме 26 квітня 1986 року, для України і всього світу воно стало зовсім іншим: кольором почорнілої, спустошеної землі; смаком отруєної води; запахом задимленого, важкого повітря…
У щоденних, абсолютно буденних і, можливо, монотонних розмовах ми все частіше використовуємо слова «радіація», «забруднення»… Та досі, на жаль, не всі розуміємо їх ціну.
Воїни-ліквідатори у 1986 році були простими громадянами, солдатами в армії, і жоден з них не розумів і не усвідомлював свого героїзму, свого великого подвигу заради того, щоб сьогодні ми жили.
Чи достатньо теплих слів і квітів тим, хто тоді поклав своє здоров’я і своє життя на Чорнобильську плаху? Напевно, що ні. Але це те найменше, що ми можемо зробити сьогодні.
Бережіть себе, любіть Україну і примножуйте її славу гарними вчинками.

Залишити коментар