Акція пам’яті Героїв Крут у військовому комісаріаті

У день сторіччя бою під Крутами, 29 січня, в Куликівському районному військовому комісаріаті відбулась акція пам’яті «Свій день присвячую Героям», в рамках молодіжної кампанії «ПАМ’ЯТАЙ про КРУТИ (NEW-ФОРМАТ)».

До справжніх Героїв сьогодення, адже практично усі працівники районного військового комісаріату є учасниками АТО, завітали учні Куликівського професійного аграрного ліцею.

Ведуча заходу – вихователь Куликівського ліцею, голова молодіжної ради при райдержадміністрації Людмила Ковальчук та військовий комісар Куликівського РВК майор Тарас Бондаренко у формі інформаційної естафети «Перші кіборги мого віку» розповіли ліцеїстам про їх ровесників, які поклали свої життя заради незалежної України у бою під Крутами.

Далі акція пам’яті продовжилась у вигляді міні-флешмобу, під час якого юнаки отримали нагоду ознайомитись із екіпіруванням сучасного воїна.

Заступник військового комісара – начальник відділення комплектування капітан Володимир Рожовець також долучився до даної акції і розповів присутнім про історію українського війська та особливості вступу до вищих навчальних закладів військового спрямування і служби за контрактом.

Залишити коментар