22 січня – День Соборності України

19 січня 2018 року в Куликівській центральній районній бібліотеці відбулись літературні читання «Соборна мати – одна на всіх, як оберіг!» за участі керівника літературно-мистецької світлиці «Стежина» Людмили Ковальчук та місцевої поетеси Олександри Атрощенко, які читали власне написані твори. Ліричну ноту підтримали і солістки Куликівського РБК Юлія Дідовець і Єва Казнадій, виконавши патріотичні пісні.
Глядацьку аудиторію склали учні Куликівського професійного аграрного ліцею, учні Куликівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та працівники різних установ та організацій.
Літературно-патріотичний захід присутні розпочали, спільно виконавши Гімн України. Заступник голови Куликівської РДА Олена Баглай та ведучі в котре розповіли хронологію історичного єднання соборної, неподільної, незалежної України.
Історичні факти, переплетені з віршованими творами та українськими піснями, викликали щирі емоції захоплення і гордості за наших земляків, за всю Україну!
Традиційним закінченням бібліотечно-мистецького заходу став бібліографічний огляд літературної виставки від провідного бібліографа Людмили Хорошок.

Любіть Україну! Пишайтесь кожним днем свого життя! Ви варті тільки найкращого!

Фото та репортаж: Людмила Ковальчук

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *