Спортивно-інформаційний фестиваль «Повір у себе»

Найважче повірити в себе, коли опиняєшся в складних життєвих обставинах. І таких обставин дуже-дуже багато… У випадках, коли руки опускаються навіть у дорослих, набагато складніше дітям. Дітям, які втратили батьків і стали сиротами, дітям, батьки яких служать в зоні АТО, дітям з особливими потребами… Всім їм потрібна допомога і підтримка, щось таке, що змусить повірити в себе.

7 грудня 2017 року в Куликівському професійному аграрному ліцеї відбувся спортивно-інформаційний фестиваль «Повір у себе», присвячений Дню Святого Миколая.
Відео-сюжети, відео-мотиватори, виступи учасників гуртка естрадного співу переплітались із спортивними випробуваннями, участь в яких взяли збірні груп І курсу і ТУ та ІІ курсу і ІІІ курсу.
Перед початком змагань з вітальним словом до всіх присутніх звернулась заступник директора з навчально-виховної роботи Галина Михайлівна Єрко.
Після кожного конкурсу підводились підсумки суддею Анатолієм Миколайовичем Трутнем і вихователь гуртожитку Софія Анатоліївна Бурда нагороджувала переможців солодкими подарунками.
Репортаж з місця події: Людмила Віталіївна Ковальчук.

P.S: повірте в себе і у вас повірять інші! Будьте сильнішими за життєві обставини, примножуйте і колекціонуйте щасливі миті свого неповторного життя!

ArrowArrow
ArrowArrow
ArrowArrow
Slider

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *