25 листопада – День пам’яті жертв голодоморів

25 листопада – День пам’яті жертв голодоморів

25 листопада 2017 року лідери учнівського самоврядування Куликівського професійного аграрного ліцею (Ангеліна Белік та Ольга Шульга) віддали данину пам’яті жертвам голодоморів разом з жителями Куликівки у мітингу-реквіємі, присвяченому Дню пам’яті жертв голодоморів.
Захід, пронизаний нотами болю і скорботи, розпочався о 16.00 із загальнонаціональної хвилини мовчання. А далі – не виступи, не промови, а лише спогади і слова вдячності за пам’ять звучали із вуст заступника голови Куликівської РДА Петра Павловича Єрка та селищного голови Наталії Миколаївни Халімон. Запаливши свічки, присутні слухали заупокійну літію за жертвами голодомору, яку виконав настоятель Архістратиго-Михайлівської церкви отець Петро Годун. Поклавши квіти та свічки до пам’ятного знаку, куликівчани попрямували додому, а ліцеїсти до гуртожитку, щоб на вікні поставити свічки пам’яті, щоб ще не один раз згадати добрим словом людей, що стали жертвою голодоморів.

Квіти з колосками і свічки, принесені до пам’ятного знаку у низькому поклоні – це те найменше, що можемо зробити сьогодні ми. Ми маємо пам’ятати, бо пам’ять – це крок у наше майбутнє.

Залишити коментар