Тематична зустріч з учасниками Євромайдану (Революції Гідності)

21 листопада 2017 року учні Куликівського професійного аграрного ліцею, разом із наставниками, долучилися до тематичної зустрічі з учасниками Євромайдану (Революції Гідності) та воїнами АТО, яка відбулась у районному будинку культури. «Україна гідна свободи» – саме таку назву мав захід, на який зібралися працівники різних установ та організацій, і, звичайно, учнівська молодь.
Заступник голови Куликівської РДА Петро Єрко та заступник голови Куликівської районної ради Юрій Крепосний звернулись до глядацької аудиторії із словами щирого сподівання у краще майбутнє нашої країни. Кожна репліка перепліталась із невимушеним хвилюванням, адже у залі були присутні живі свідки і учасники Революції Гідності, яка продовжилась і зараз триває у зоні АТО: учасник Євромайдану Петро Антоненко та воїни АТО – Микола Безбородько, Олег Клочок.
Петро Антоненко у своїму виступі проаналізував, як журналіст, події Євромайдану, учасником яких він був сам.
Ведучі Інна Янголь (директор Куликівської ЦБС) та Віталіна Скорина (бібліотекар читального залу) виконали поетично-прозову присвяту Україні – країні Гудності і Свободи, яка супроводжувалась фотохронікою з Євромайдану Петра Антоненка та тематичними відеосюжетами.
Завершилась зустріч бібліографічним оглядом виставки «Україна – країна нескорених», який провела провідний бібліограф Людмила Хорошок.

Любіть Україну! Пишайтесь її досягненнями! Будьте її неповторною історією розквіту!

Залишити коментар