Портативний міні-проектор стане в нагоді сучасним викладачам

Компанія Genius представила портативний міні-проектор. Для відтворення зображення пристрій під назвою Genius GPP-1000 використовує інноваційну технологію 3М LCOS LED, яка дозволяє добитися яскравої та чіткої картинки.

Міні-проектор використовує матрицю з роздільною здатністю 640×480 (VGA) і аспектним співвідношенням 4:3, а розмір зображення варіюється від 6 до 65 дюймів. Пристрій також оснащений 1 GB вбудованої пам’яті і слотом для SD карт, що дозволяє збільшити об’єм пам’яті до 32 GB.

Щоб переглядати відео або зображення, достатньо підключити пристрій до комп’ютера, відеокамери, або мобільного телефону за допомогою USB-шнура. Проектор оснащений вбудованим динаміком, так що його власник зможе насолоджуватися переглядом відеокліпів і фільмів без підключення до пристрою додаткових джерел звуку. Проектор живиться від чотирьох пальчикових батарейок, які дозволяють йому працювати до 2-х годин, після чого їх слід замінити або підключити пристрій до джерела живлення за допомогою адаптера для підзарядки.

Genius GPP-1000 стане ідеальним помічником для викладачів, які постійно використовують ІТ технології на уроках.

Залишити коментар