15 крутих винаходів, які перенесуть вас у майбутнє

Геніальні новинки, які вже є в продажу або зовсім скоро там опиняться

Вчені не перестають дивувати нас винаходами, які незмінно захоплюють і викликають бажання негайно їх придбати.

Настільна лампа, що левітує

Flyte – це бездротова лампочка, що левітує в повітрі над невеликою дерев’яною підставою, в яку вмонтовані магніти. Така лампа вже активно використовується, адже це вкрай енергоефективно – при 6 годинах роботи в день лампа може пропрацювати цілих 22 роки.

“Розумна” куртка з вбудованим обігрівачем

У тканину куртка Flexwarm вбудовані особливі обігрівальні елементи в області спини, грудей і зап’ястя. За допомогою спеціальних датчиків можна peгулювати пoдaчу тeплa в зaлежності від вашого побажання. Корисне відкриття оцінять не лише прихільники активного спорту.

Стерилізатор поверхонь

Пристрій Kitchen Sanitizing Wand з допомогою ультрафіолетового випромінювання знищує до 99% шкідливих бактерій і мікроорганізмів з будь-яких твердих непористих поверхонь. Здається, збулася мрія всіх господинь – тепер кухня буде виблискувати чистотою, адже ця ідея вже втілилася в життя.

Потрійний телефон Flip Phone

Три взаємопов’язаних екрани в одному мобільному телефоні можуть працювати в різних режимах, навіть якщо одночасно використовувати різні додатки. Клавіатура знаходиться на зворотному боці одного з трьох розкладних елементів пристрою. Просунуті користувачі вже мріють, щоб проект швидше впровадили у виробництво.

Бездротові навушники-перекладачі Pilot

Досить вставити в вухо цей крихітний навушник – і він миттєво починає автоматично перекладати на задану в установках мову. І все це без підключення до мережі. Так що вже сьогодні можна подорожувати ще більш легко і цікаво.

Два в одному: ролики і скейтборд

На відміну від звичних скейтбордів, Sidewinding Circular Skates дозволяє вільно управляти ногами, повертатися і крутитися. В основі скейта – 2 колеса діаметром 25 см і зручні платформи для ніг. У захваті від такого винаходу будуть не тільки підлітки. І це вже реальність!

Компактний переносний стілець Sitpack seat

Оригінальна розробка портативного стільця представила дизайн-студія “Mono + Mono”. Конструкція вже отримала назву самої енергономічної і портативної версії стільця.Sitpack seat виготовляється з полікарбонату і здатний витримувати навантаження понад 130 кг.

Зарядний пристрій Port на сонячній батареї

Port – це компактний зовнішній акумулятор, який заряджає телефон за допомогою сонячної енергії. Для цього досить прикріпити його до будь-якого вікна в будинку, в машині або в літаку за допомогою спеціальної присоски. Дуже зручно, може оцінити самі.

Телефон і Bluetooth-гарнітура в одному пристрої

Нарешті вдалося об’єднати гарнітуру Bluetooth і мобільний телефон в одному пристрої. Коли ви стискаєте телефон з бічних сторін, з середини виступає пелюстка навушника, який вставляється в вухо. Шкода тільки, що проект під назвою Сambala знаходиться ще в стадії ідеї.

Сканер для визначення складу їжі

Для тих, хто хоче швидко і точно дізнатися про склад блюда, винайшли і випустили пристрій TellSpec. Він сканує продукти, потім відправляє список інгредієнтів і інформацію про харчову цінність страви в спеціальному додатку на смартфоні. Тепер можна не переживати за безпеку продуктів, які ми їмо.

Система для зберігання велосипеда під стелею

Дійсно геніальний винахід – розкладна система для зберігання велосипеда під стелею Hide-A-Ride. Нескладна конструкція дозволяє закріпити виріб на будь-якій стелі в приміщенні, будь то балкон, вузький коридор або кімната. З такою системою ваш велосипед не займе півкімнати, а буде акуратно висіти під стелею.

Портативний копіювальний апарат Copy & Paste

Copy & Paste дозволяє зчитувати і роздруковувати зображення на чому завгодно і де завгодно. Досить натиснути на кнопку і відсканувати об’єкт, а після зображення можна перенести на будь-яку поверхню за допомогою чорнила. Поки що це тільки концепт, але коли цей пристрій випустять, за ним точно вишикується довга черга.

Неймовірно гнучкий смартфон

Portal – це супергібкій смартфон, який не боїться падінь і може бути занурений у воду на глибину до 10 метрів. При цьому він легко перетворюється в гаджет, який кріпиться до руки, і може виконувати роль фітнес-трекеру і смарт-годинника. Виробники обіцяють випустити пристрій на ринок найближчим часом.

Електронна сенсорна ручка, якою можна писати будь-де

За допомогою ручки Phree можна писати що завгодно і де завгодно, і це реально працюючий продукт. Всі нанесені на будь-яку поверхню символи будуть оцифровані і відправлені на смартфон або комп’ютер. Погодьтеся, незамінна річ, якщо потрібно терміново щось записати, а під рукою ні телефону, ні паперу.

Телефон з найбільш наочним прогнозом погоди

Window Phone може наочно і дуже реалістично показувати погоду, для цього він просто змінює зовнішній вигляд екрану. Залишилося тільки дочекатися, поки концепт буде реалізований.

Один коментар до “15 крутих винаходів, які перенесуть вас у майбутнє”

Залишити коментар