Пробний день 2017

31 серпня 2017 року двері Куликівського професійного аграрного ліцею вже тридцять четвертий раз відкривають неймовірний світ робітничих професій перед юним поколінням учнів.
Так! У нас сьогодні пробний день! І розпочався він із загальних зборів учнівського, педагогічного та батьківського колективів “Нашому ліцею – зразковий порядок, свідома дисципліна, висока культура навчання та побуду”. Зі словами привітань, настанов та найкращих побажань до присутніх звернулися: директор навчального закладу Олександр Костянтинович Дудуко, заступник директора з навчального-виробничої роботи Надія Олексіївна Івашко, заступник з навчально-виховної роботи Галина Михайлівна Єрко. Цікавим доповненням у зборах став міні-концерт від учасників вокального гуртка естрадного співу.
Зустрічі учнів і батьків з керівництвом навчальних груп, поселення в гуртожиток і знайомство з навчально-виробничою базою і ще багато-багато іншого!.. Та про це пізніше, бо літнє сонце дарує всім своє останнє тепле проміння і ми помандруємо у гуртожиток, щоб саме там дізнатися у першокурсників їхні враження від цього дня!..

Залишити коментар