1 вересня 2017 року – День знань

1 вересня 2017 року у Куликівському професійному аграрному ліцеї відбулось традиційне, але кожного року неповторне, свято – День знань!
Урочиста лінійка надихнула на особливу атмосферу свята, поєднуючи радість і смуток, тривогу і гордість у учнів та їх наставників, батьків і всіх гостей.
Щирими оплесками зустрічали старшокурсники учнів першого курсу, які трохи несміливо крокували святковим майданчиком, ще навіть не встигнувши зрозуміти, що сьогодні вони головні!
З вітальним словом до всіх присутніх звернулися: директор навчального закладу Олександр Костянтинович Дудко та майстер виробничого навчання групи Т-171 (випускник ліцею 1983 року) Володимир Миколайович Беда.
Флешмоб та пісенні номери від учнів старших курсів стали гарним подарунком до свята, господарем якого був – коровай! Випечений майстром виробничого навчання Ніною Іванівною Карпенко, святий хліб зустрічав першокурсників на вишитому рушнику і став символом початку нового життя у ліцеї. Кожен мав нагоду під час обіду спробувати найсмачніший у світі хліб, іменований короваєм.
У нашій розповіді ми швидко добігли до обіду, хоча після урочистостей всі учні та їх батьки поспішали на перший урок, який пройшов під гаслом: «Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну!».
Першовересень нажаль тривав недовго, бо після нього традиційні вихідні і вже в понеділок на учнів та їх наставників чекає новий навчальний рік. А що в ньому буде читайте у новинах нашої спільноти! До нових зустрічей!

ArrowArrow
ArrowArrow
ArrowArrow
Slider

2 коментарів до “1 вересня 2017 року – День знань”

Залишити коментар